Haber

Yol Bakım Ekibinden hızlı ve pratik çözümler

Büyükşehir Yol Bakım Ekibi yaptığı çalışmalarda en ufak bir aksamaya neden olmadan kaldırımlarda ve yollarda oluşan sorunu gidermektedir.

  Kocaeli Büyükşehir Belediyesi, kent genelinde yaptığı bakım, onarım ve imalat çalışmalarıyla kaldırım ve yollarda oluşan sorunları hızlı ve etkin müdahalelerle en ufak bir aksamaya neden olmadan çözüyor. Şehir genelinde ana arterler, cadde ve bulvarlar, köy yolları veya kaldırımlardaki deformasyonlar gruplar halinde bakım ve onarımları yapılır, ulaşım noktasındaki sorunlar giderilir.

HIZLI VE AKTİF PRATİK ÇÖZÜMLER

Fen İşleri Daire Başkanlığı Yol Bakım Ekibi, şehir genelinde ana arterler, bulvar ve caddeler, köy yolları ve kaldırımlarda bakım, onarım ve imalat işlerini hızlı, aktif ve pratik çalışmalarla, yaya ve araç trafiğini aksatmadan gerçekleştiriyor. 153 Davet Merkezi’ne vatandaşlardan gelen talep ve şikayetlerin yanı sıra Büyükşehir Zabıta ve Fen İşleri ekiplerinin tespitlerinin ardından hızlı bir şekilde analiz üretiliyor. Ortaya çıkan bozulmaların yayalara ve araçlara zarar vermemesi için çalışmaları hızlı bir şekilde gerçekleştirilerek yayaların ve araçların sağlıklı ve konforlu bir şekilde ulaşım imkanlarından yararlanmaları sağlanır.

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

habersarkoy.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu