Haber

AK Parti Ankara İl Başkanlığı Teşkilat Toplantısı Yapıldı

AK Parti Ankara İl Başkanlığı, başkent genelinde örgüt mensuplarını “Geleneksel Teşkilat Buluşması”nda bir araya getirdi.

Altındağ Kültür Sarayı’nda düzenlenen programa AK Parti Genel Sekreteri Fatih Şahin, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Ömer İleri ve Leyla Şahin Usta, AK Parti Ankara İl Başkanı Hakan Han Özcan ve milletvekili adayları katıldı.

Genel Sekreter Şahin yaptığı konuşmada, Türkiye Yüzyılı’nın inşasına partililerle omuz omuza başlayacaklarını belirterek, şunları söyledi:

“Türkiye için, insanlık için, tüm mazlum ve mazlum milletler için daha çok işimiz var. Bu büyük başarıyı hep birlikte yakalayacağımıza inanıyorum. Bir yanda kendi arabasını, savaş gemisini, helikopterini yapan Cumhur İttifakı. Bir yanda ülke için kriz, bir yanda kaos, yönetilemez bir yönetim anlayışı, Türkiye’yi 1990’ların o karanlık günlerine döndürme, teröristlere özgürlük vaat eden bir blok var. Bunlara karşı en güçlü şekilde mücadele etmeliyiz.Güçlü bir teşkilatımız ve güçlü milletvekili adaylarımız var.Anı en doğru şekilde değerlendirip, Cumhurbaşkanımızın ve partimizin mesajını tüm hanelere, tüm işyerlerine ve tüm halkımıza iletmeliyiz. vatandaşlar.”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu