Haber

Mamakspor Bölgesel Amatör Lig’e yükselmek için çalışıyor

Türk yüzyılını spor ve sporcu yılı yapmak hedefiyle çalışmalarına hız veren Mamakspor, Bölgesel Amatör Lig’e (BAL) çıkmak için tüm gücüyle çalışıyor.

2022-2023 sezonunda Süper Amatör Lig’de şampiyon olan Mamakspor, Bölgesel Amatör Lig’e yükselmek için gün sayıyor. Mamakspor kaptanı Caner Çelik, grubun çok zorlu geçtiğini ancak başaracaklarına inancının tam olduğunu belirterek, “Bu sene Süper Amatör Lig’e yeni çıktık ve girer girmez şampiyon olduk. Bu sezonki hedefimiz inşallah” BAL. Bir buçuk aydır bunun için hazırlanıyoruz. Grubumuzda çok zor bir kura çıktı ama “Tabii ki tüm takım arkadaşlarıma güveniyorum. Umarım yolun sonu şampiyonluk olur, hedefimiz de budur” dedi.

Mamakspor’un bu sezon kadrosunu güçlendirmek için 10 yeni transfer yaptığını belirten Çelik, “Hazırlıklarımız yaklaşık 2 aydır devam ediyor. Geçen sene 15 kişi olan takım arkadaşlarımıza 10 kişi daha katıldı. Amaç. Hepsinin çok iyi karakterleri, oyunculukları ve kişilikleri var.” “Arkadaşlar. Her zaman birlikte güçlü bir takım olmayı ve güzel zaferler elde etmeyi umuyorum” dedi. – ANKARA

oltu-ajans.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu