Yaşam

Didem Kınalı’dan Mehmet Ali Erbil’e ortalığı karıştıran sözler: Sadece temiz olanlar

Oryantalistlikten şarkıcılığa adım atan Didem Kınalı, İbrahim Tatlıses ve Mehmet Ali Erbil’in yeniden evlenme isteğine ilişkin çarpıcı açıklamalarda bulundu. Kınalı, “Onlara engel yok. 40 yaşından sonra uzuvlarının saflaştığını söylüyorlar.”

MUTLULUĞU KISA SÜRDÜ

Özel hayatıyla her zaman gündemde olan Mehmet Ali Erbil, kendisinden 40 yaş küçük olan Gülseren Ceylan’la 7 ay önce ilişki yaşamaya başladı. Kısa süre sonra aynı evde yaşamaya başladığı kız arkadaşına evlenme teklif eden Erbil’in mutluluğu kısa sürdü.

“DURMAYA HİÇBİR YOL YOK”

Yeni şarkısı ‘Üstadım’ için kamera karşısına geçen Oryantal Didem Kınalı, video klip çekimi öncesinde gazetecilerle bir araya gelerek kendisine sorulan soruları yanıtladı. Kınalı, İbrahim Tatlıses ile Mehmet Ali Erbil’in yeniden evlenmek istediğini hatırlattı. İki ünlü doğulu isim hakkında ise şunları söyledi: “Akranları torunlarıyla oynamayı çok seviyor ama onları durdurmanın bir anlamı yok. 40 yaşından sonra üyelerinin temizlendiğini söylüyorlar. Ne diyeyim? Herkes yapsın. Yaşlarının olgunluğunu yaşasınlar, torunları yaşında olan kızlara bile bakmasınlar.” sözlerini kullandı.

sahinbeyajans.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu