Sağlık

Cinsel İlişki Sırasında Dilinizi En Etkili Şekilde Kullanmaya Çalışmanız Gereken 10 Yol

Seks sırasında nabzı hızlandıran ve doğru kullanıldığında partnerinizi ve sizi zirveye taşıyabilen doğruluk dilinin kullanımından bahsetmiştik. Nasıl kullanılacağını görelim, hep birlikte öğrenelim!

1. Diliniz mutlaka dudakları ıslatmalı.

Partnerinizle seks sırasında öpüşüyorsanız mutlaka dudaklarının ıslak olması gerekir. Çünkü kimse kuru bir öpücüğe evet demez!

2. Dilin ucu en hassas noktalardan biridir.

Öpüşürken dilinizin ucunu kullanmaya çalışın. Dilin ucu en hassas noktalardan biri olduğu için mutlaka kullanın ki hem siz hem de partneriniz tatmin olsun.

3. Partnerinizin göğüslerini eksik etmeyin.

Dilinizi eşinizin göğüslerinde de kullanın. Göğsün ortası, seks sırasında en iyi uyarılan yerlerden biridir ve dilinizi kullanmak için en verimli yerdir. ?

4. Göğüs uçlarından bahsettik mi?

Dilinizi cinsiyetten bağımsız olarak eşinizin göğüslerinde kullanın. Vücudun en hassas noktalarından biri olan göğüs uçları, uyarılmak isteyenler için birebirdir.

5. Göğüs uçlarından çeneye doğru yavaşça yükselin.

Partnerinizin göğsünü yukarı çıkan bir kaydırak gibi düşünün. Göğüslerden boyna doğru yükselin ve dilinizle boynunu öpmeye ve yalamaya başlayın. Burada sıcak nefes üflemek çok değerlidir.

6. Çene kaslarını da yalamayı deneyin.

Seks sırasında uyarılabilen bir diğer yer de çenedir. Partnerinizin çenesini öpmek ve yalamak onu tatmin edecek ve bu tatmin size keyifli dakikalar yaşatacaktır.

7. Dilin kenarlarını kullanmayı düşündünüz mü?

Dilin ucu hariç daima dilin kenarlarını partnerinizin üzerinde kullanın. Dilin tüm bölümleri hassas ve uyarıcıdır ama öpücüğe renk katmak istiyorsanız dilinizin kenarlarını atlamayın.

8. Dil dile değer olmalı!

Evet öpüşürken dilinizi kullanmanız gereken yerleri sıralıyoruz ama en kıymetli dil kesinlikle dile değmeli. Öpüşürken eşinizin dilini hissedin, dudaklarınız yerine dilinizle öpmeye çalışın. O zaman kalp atış hızının yükseldiğini göreceksiniz!

9. Dudak kenarlarına küçük bir öpücük kondurmayı unutmayın.

Öpüşmenin dışında eşinizin dudaklarını ve dudak köşelerini dilinizle ıslatın ve öpün. Öpüşme dediğimiz şey ıslak olmalı!

10. Partnerinizin vücudunu slayt olarak kullanın.

Dilinizi en etkili şekilde kullanmanın başka bir yolu daha var. Dilinizi eşinizin karnından göğüslerine kadar kullanın ve bundan ne kadar zevk aldığını kendiniz görün!

derecikhaber.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu