Haber

Bahçelievler D-100’de Yarışan Otomobillerin Meydana Geldiği Kazada 3 Kişi Yaralandı

BAHÇELİEVLER D-100’de yarıştığı iddia edilen otomobillerin neden olduğu kazada, içinde 2’si çocuk 7 kişinin bulunduğu araçta bulunanlar tedirgin anlar yaşadı. Araçlardan birinin çarptığı araçta bulunan 3 kişi yaralandı.

Kaza, Bahçelievler D-100 Atatürk Havalimanı istikametinde meydana geldi. İddiaya göre yarışan iki araçtan biri, aynı yöne gitmekte olan Emre Arapoğulları’nın (27) liderliğindeki otomobile çarptı. Kazanın etkisiyle Aktaş’ın kullandığı otomobil savruldu. Bu sırada araçta 2’si çocuk 7 kişi bulunuyordu. Araçta bulunanlardan tedirgin anlar yaşayan 3 kişi yaralandı. Ambulansa kaldırılan Hatice Arapoğulları (58), Arda Arapoğulları (16) ve Salih Arapoğulları (34) İstanbul Bakırköy Dr. Sadi Konuk Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne kaldırıldı.

Kazayı anlatan otomobil sürücüsü Emre Arapoğulları 130-140 kilometre hızla rahat rahat gitti. Çabucak geldi, bize vurdu, temelde ailemi o panikle çıkarmak sorun oldu. 2 araba oldukları için biri duramadı ileride durdu. Oburluğu arkamızda durdu. Engelli kardeşim 2 gündür uyuyor. Hala ne olduğu belli değil. Henüz çıkmadı. Kırık çıkık olup olmadığı belli değil. Ödem oluştu. Henüz dağılmadı. İyileşmedi. Annemin paterni aslında hala tedavi altında. Kaburga kemiğinde 3-4 kırık var. Birkaç çatlak var. Aslında diğer yeğenimin kafası delik. O da başka bir hastanede tedavi görüyor. Kişisel psikolojilerinin alt üst olduğunu söyledi.

Zafer Arapoğulları abi adaletin yerini bulmasını istiyoruz. bırakmayacağız. Kimse hastaneye ziyarete gelmedi. Şu anda temelde engelli olan ağabeyimizin de psikolojisi çok bozuk’ dedi. Polisin kazanın ardından yarıştığı iddia edilen sürücüleri sözlerini almak üzere karakola götürdüğü belirtildi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu